SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

HASAT-10 Sağlıkta Güncel Yaşam Teknolojileri AR-GE Proje Pazarı

HASAT-10 Sağlıkta Güncel Yaşam Teknolojileri AR-GE Proje Pazarı

Değerli Öğrencimiz,

Sağlık Bilimleri Enstitüsü ve KALİTTO işbirliği ve TÜBİTAK 1503 Proje Pazarları Destekleme Programı desteği ile düzenlediğimiz HASAT-10 SAĞLIKTA GÜNCEL YAŞAM TEKNOLOJİLERİ ARGE PROJE PAZARI 26 Nisan 2019 Cuma günü Saat: 11:00 da ARBİM’de (Kalitto Binası) gerçekleştirilecektir.

Proje pazarına ekteki görselde yer alan temalarla ilgili fikirleriniz ile linkteki http://hasat10.hku.edu.tr/index.php/basvuru alanları doldurarak destek verebilirsiniz. Fikirleriniz poster haline getirilerek Kongre Kültür Merkezi Fuaye alanında sergilenecektir. Sisteme yüklenen posterler hakem ve bilim kurulunun değerlendirmesinin ardından bildiri kitapçığında basılacaktır.

Proje pazarı programı kapsamında ARBİM’de (KALİTTO binası) çalıştaylar düzenlenecektir. Çalıştaya katılacak konuklarımız (Prof. Dr. Fatma ETİ ASLAN, Dr. Öğr. Üyesi Özlem CANBOLAT, Aytül SEZER, Serkan ÇELİKER) sağlık alanında hayata geçirdikleri proje fikirleri hakkında detaylı bilgiler verecekler ve süreç hakkında paylaşımlarda bulunacaklardır.

Faydalı olması dileğiyle.