SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

2020-2021 Güz Dönemi Lisansüstü Programlarda Yazılı Bilim Sınavı ve Mülakata Girmeye Hak Kazanan Öğrenci Listesi

2020-2021 Güz Dönemi Lisansüstü Programlarda Yazılı Bilim Sınavı ve Mülakata Girmeye Hak Kazanan Öğrenci Listesi

Tezli Yüksek Lisans Programları

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

BESLENME VE DİYETETİK ANABİLİM DALI

BESLENME VE DİYETETİK TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

GİRİŞ SINAVINA KATILMAYI HAK EDEN ADAYLAR LİSTESİ

Yazılı Bilim Sınav Tarihi: 17 Eylül 2020 / Saat: 10.00

Yazılı Bilim Sınav Yeri: HKÜ Sağlık Bilimleri Fakülte Binası

1 Zeynep AĞIRMAN
2 Emine KARACA
3 Nisa BUYURAN
4 Seher PINAR
5 Fatma Nur YAVUZ
6 Muhammed Raşit KAPAN
7 Beyza Nur GÜRGEN
8 Nisa Nur AYHANCİ
9 Didem TIRAŞ
10 Nesrin ÇAPAR
11 Kübra İSPİR
12 Ezgi SOYKAN
13 Merve ÖKSÜZ
14 Neslihan AYAZ
15 Nuray ALTUNKUM
16 Esra BÖREKÇİ
17 Şenkan KİLİN
18 Fatma KENANOĞLU
19 Mira FİDAN
20 Seza Berran YAKUT
21 Büşra ŞAHİN
22 Selda ÖNDER
23 Büşra İNAN
24 Mehmet GÜNEŞ
25 Yeşim ARASTAMAN
26 Fatma Berfin SUCUK
27 Zeynep GÜNEŞ
28 Müjde Elif ALKAN
29 Tubanur ERBİLGİN
30 Zeynep ÖZKARSLI
31 Pınar BAYER
32 Hediye OYUCU
33 Nisanur ÇELİKDEMİR
34 Hatice GÖK
35 Nilay BELEK
36 Büşra ÖĞÜT
37 Ezgi EKİNOĞLU
38 Zehra TAŞGİT
39 Feride Melike KANDEMİR
40 İlknur YÜRÜSOY
41 Ece Naz ÇANKAYA
42 Çağan DAĞDEVİREN
43 Hatice DÖNDER
44 Zeynep ÇİFTÇİ
45 Beyza Filiz ERBOZ
46 Bahar ÖYLÜ
47 Şakire Selin ŞERBETÇİ
48 İmge Merve CANSIZ
49 Aybike GÖLCÜR
50 Emine Nursel KONAL
51 Ahmet Numan ŞİMŞEK
52 Neslihan GÖK
53 Ferhat Kaan GÜRKAN
54 Yasemin GÜNEŞ
55 Pınar ÖZAYDIN
56 Sena DABANIYASTI
57 Leyla PEKEL
58 Burak Ukbe KORKMAZ
59 Özlem GÜLEÇOĞLU
60 Buse ERGÜLEÇ
61 Mine AVCI
62 Ayşe Nurbanu ASLAN
63 Meltem DEMİRCİ
64 Zehra ELES
65 Nevruz Gökçen KARACA
66 Selvi ÖZTÜRK
67 Didem Fazilet ASLANSOY
68 Dide Nur KÖLEOĞLU
69 Esin TORUN
70 Ayşe Şilan ÇİLOĞLU
71 Fatma UYSAL
72 Eda Çiçek AÇIKGÖZ
73 Çağla YÜCEL
74 Eyüp Can KARAHAN
75 Buket İNAL
76 Zeliha KÜÇÜK
77 Hale ASLANTAŞ
78 Rabia Şevval DEVELİOĞLU

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ANABİLİM DALI

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

GİRİŞ SINAVINA KATILMAYI HAK EDEN ADAYLAR LİSTESİ

Yazılı Bilim Sınav Tarihi: 17 Eylül 2020 / Saat: 10.00

Yazılı Bilim Sınav Yeri: HKÜ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Binası

1 Özge Nur DÜZGÜN
2 Saniye Betül KAPLAN
3 Merve Dilara BAYKAL
4 Egenur UÇAR
5 Mesut KELEŞ
6 Betül Beyza BUMİN
7 Gökhan KILIÇ
8 Selcan GÜNEŞ
9 Samed GÜLYILMAZ
10 Mert AKSOY
11 Mustafa ÇELİK
12 Üsame BUYANKARA
13 Nergiz SAYIN
14 Yasin EĞİ
15 Sebiha Banu ÖZCAN
16 Ayşe ZEYTİN
17 Kübra BULUT
18 Seren KALAAĞASI
19 Mehmet Ali KUBİLAY
20 Kader TOSUN
21 Muhammed BARIŞ
22 Dilan DOĞANTÜRK
23 Selin KALIN
24 Yalçın KARABULUT
25 Tevhide İrem BEDİR
26 Funda METE ÇAVUŞ
27 İrem Nur KARA
28 Erva Büşra YAKUT
29 İsmail TAŞTAN
30 Sevgi AY
31 Esra ÇELİK
32 Ayşe SÖNMEZ
33 Selin GÜL
34 Şule Gül UÇAR
35 Rabia ÇALIŞIR
36 Levent ÖZDEMİR
37 Şadan TOĞAÇAR
38 Muhammed AYKUT
39 Sezer BOLAT
40 Deniz SÜRMELİHİNDİ
41 Kübra ARSLAN
42 Mehmet Ali EKİNCİ
43 Mustafa ÖZCAN
44 Ali TÜMKAYA
45 Zekeriya AMAÇ
46 Sinan YETİŞGİN
47 Mehmet Emin SIĞINDIM
48 Sinem GÜL
49 İbrahim Halil YAZIBAĞLI
50 Gözde ERCAN
51 Şengül BOZ
52 Cemre KILIÇ
53 Necla ERDAL
54 Sebile Yağmur UYANIK
55 Muhammed KURTAY
56 Şeyma YILAN

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
HEMŞİRELİK ANABİLİM DALI

HEMŞİRELİK TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

GİRİŞ SINAVINA KATILMAYI HAK EDEN ADAYLAR LİSTESİ

 

Yazılı Bilim Sınav Tarihi: 17 Eylül 2020 / Saat: 10.00

Yazılı Bilim Sınav Yeri: HKÜ Sağlık Bilimleri Fakülte Binası

 

Mülakat Tarihi: 17 Eylül 2020 / Yüksek lisans sözlü mülakat sınavı 17.09.2020 tarihinde yazılı bilim sınavı sonuçları açıklandıktan sonra yapılmaya başlanacaktır. Sadece yazılı bilim sınavında 60 puan barajdır ve  60 puanı geçenler sözlü mülakat sınavına alınacaktır

Mülakat Yeri: HKÜ Sağlık Bilimleri Fakülte Binası

NOT: Sevgili Adaylar, Sözlü bilim sınavına gelirken yanınızda lisans mezuniyet diplomanızın ve lisans transkript belgelerinin aslını (aslı gibidir yazan mühürlüde olur) veya noter tasdikli olarak getirmeniz gerekmektedir.

S. No: ADI  SOYADI
1 Hakan DOKUMUŞ
2 Kübra KARANFİL ÖZKUL
3 Mehtap BALCI
4 Ertuğrul BAYAZIT
5 Berat ŞAHİN
6 Semihe BULUT
7 Hakan TURAN
8 Meltem KALAYCI
9 Demet ÖZER
10 Hüseyin YILDIRIM
11 Didem YILDIRIM
12 Halit YONAT
13 Merve Nur DEMİRDELEN
14 Nazlı ÇİÇEK
15 Emre KURNAZ
16 Fatma SARMAN
17 Tuba BÜLBÜL
18 Neslihan DÖRTKARDEŞ
19 Orhan KARABULUT
20 Ramazan KARAMAN
21 Nimet KIRIKTAŞ
22 Ülger UÇKAÇ
23 Uğur AKMAN
24 Gizem Özge AYRIÇ
25 Muhammed Mesut KARAKAYA
26 Emine KÖRFECİ
27 Hüseyin SEVER
28 Dilek KARGI
29 Selda ÇETİN
30 Ayşe TEKSİN TİRYAKİ
31 Hilal SEZGİN
32 Cihat ÖZYILMAZ
33 Şükran DEMİR
34 Fatma YEKİN
35 Eda AYDIN
36 Aslan DİKMEN
37 Sinan ATAŞ
38 Huzeyfe KOCA
39 Gizem İNAL
40 Gülşen KÖSECİK
41 Emel DİKİCİ
42 Özlem YILDIZ
43 Metin DİLBİLİR
44 Yunus GÜRBÜZ
45 Mehmet Sıddık ALKIŞ
46 Yasemin EREN
47 Tuğba MAMACAN
48 Şerafettin ÇAĞLAR
49 Feyza Kübra ALBAYRAM
50 Fatoş KARA
51 Emre BAĞCI
52 İsmail TUNÇ
53 Yüksel YUVARLAK
54 Zübeyde ER SEVİN
55 İbrahim YILDIZ
56 Hatice DURSUN YILDIRIM
57 Yasemin ANDIRIR
58 Aysel ÖZTÜRK IŞIK
59 Güngör ÖZTÜRK
60 Gökmen GEÇGEL
61 Aysel KÖSE YETER
62 Meltem ÇOTU
63 Aynur KOCAKAP
64 Zehra Nur TÜMBAŞ
65 Doğan Umut AVCI
66 Cihat ÖZEN
67 Demet GÜL
68 Selma HARMAN URAS
69 Derya KOYUN
70 Gülten AKSOY
71 Edanur KESKİNÖZ
72 Tuğba TAŞKIN AYDIN
73 Sinem NAYCİ
74 Işıl Zeynep TURAN
75 Özge ÖZTÜRK
76 Merve ÖZTÜRK
77 Ethem ERTÜRK
78 Filiz YAMAN
79 Sevgi BURAL AYDIN
80 Aysun DURUK
81 Nimet GÖÇEBE
82 Selin AYTEMİZ

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ANABİLİM DALI

PROTEZ-ORTEZ TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

GİRİŞ SINAVINA KATILMAYI HAK EDEN ADAYLAR LİSTESİ

 

Yazılı Bilim Sınav Tarihi: 17 Eylül 2020 / Saat: 10.00

Yazılı Bilim Sınav Yeri: HKÜ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Binası

S. No: ADI SOYADI
1 Büşra BUDAK
2 Funda METE ÇAVUŞ
3 Şadan TOĞAÇAR
4 İbrahim TAŞ
5 Fatma SEZER

Doktora Programları

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
BESLENME VE DİYETETİK ANABİLİM DALI

BESLENME VE DİYETETİK DOKTORA PROGRAMI

GİRİŞ SINAVINA KATILMAYI HAK EDEN ADAYLAR LİSTESİ

 

Yazılı Bilim Sınav Tarihi: 18 Eylül 2020 / Saat: 10.00

Yazılı Bilim Sınav Yeri: HKÜ Sağlık Bilimleri Fakülte Binası

1 Buse KIRATLI
2 Esra ERKUT
3 Zekiye YILDIZ
4 Şeyda GÜNGÖR
5 Zeliha UÇAR
6 Seren KURTGİL
7 Nida Nur SÖNMEZ
8 Betül DEMİR
9 Yahya Faruk KARATAŞ
10 Mehmet Emin ARAYICI
11 Ömer Faruk MIZRAK
12 Nesrin ÇAPAR
13 Büşra Bilgehan CANKAR
14 Hafsa Sena SARGIN
15 Elif Nur ELÇİ
16 Sinan YILDIZ
17 Asude Rabia ÖZKAN
18 Meltem KUDRET
19 Zühal BAYEL

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ANABİLİM DALI

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON DOKTORA PROGRAMI

GİRİŞ SINAVINA KATILMAYI HAK EDEN ADAYLAR LİSTESİ

 

Mülakat Tarihi: 18 Eylül 2020 / Saat: 10.00

Mülakat Yeri: HKÜ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Binası

 

NOT: Mülakata gelen adayların yanlarında yüksek lisans tez özetlerinin çıktısını getirmeleri gerekmektedir. Getirmeyen adaylar sınava alınmayacaktır.

S. No: ADI SOYADI
1 Hasan AKBEY
2 Ömer BİNGÖLBALİ
3 Neslihan TORUN
4 Cengiz TAŞKAYA
5 Gül PEHLİVAN TEKİN
6 Nahide FİDANCIOĞLU
7 Fatma KIZILAY
8 Ayşen AKGÖZ
9 Ali HASSAN

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
HEMŞİRELİK ANABİLİM DALI

HEMŞİRELİK DOKTORA PROGRAMI

GİRİŞ SINAVINA KATILMAYI HAK EDEN ADAYLAR LİSTESİ

 

Mülakat Tarihi: 18 Eylül 2020 / Saat: 10.00

Mülakat Yeri: HKÜ Sağlık Bilimleri Fakülte Binası

 

NOT: Sevgili Adaylar, sözlü bilim sınavına gelirken yanınızda yüksek lisans mezuniyet diplomanızın ve yüksek lisans transkript belgelerinin aslını (aslı gibidir yazan mühürlüde olur) veya noter tasdikli olarak ve yüksek lisans tezinizi getirmeniz gerekmektedir.

S. No: ADI SOYADI
1 Rüveyda KARAMAN
2 Eda AÇIKGÖZ
3 Zeliha TURAN
4 Ufuk DOĞAN
5 İslam ELAGÖZ
6 Ebru KARAASLAN
7 Aynur EKREN
8 Tuğba KONUKOĞLU
9 Şerivan KARAKUT
10 Mehtap BUĞDAYCI
11 Turgut AKYOL
12 Vedat ARGIN
13 İzzettin EKİNCİ
14 İsmail KELEŞ
15 Nuray AYDIN
16 Emre AKTAŞ
17 Seda KARADAĞ
18 Emine SARIKAMIŞ KALE
19 Pınar ŞAHİN